MuğlaYerel

Muğla Fethiye’de arsa satılacak: Başvuru tarihi ve arsa fiyatı açıklandı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) internet sitesi üzerinden yapılan duyuruya göre, Muğla Fethiye’deki arsa ihale ile satılacak. Bu kapsamda başvuru tarihi ve arsa muhammen bedeli açıklandı.

TMSF bünyesinde bulunan Müflis Asya Katılım Bankası A.Ş. mülkiyetindeki arsa vasıflı gayrimenkul aşağıda yer alan muhammen bedel üzerinden ihale yöntemi ile peşin satışa çıkartılmıştır.

Satışa Çıkarılan Gayrimenkul ve İhaleye esas olan muhammen bedel:

Muğla İli, Fethiye İlçesi, İnlice Mahallesi, O21C5A3B/2C Pafta, 144 Ada, 1 sayılı Parselde kayıtlı 10.508,80 m2 yüzölçümü bulunan arsa vasfındaki gayrimenkulün 7.400.000-TL (YedimilyondörtyüzbinTürkLirası) muhammen bedel ile peşin satış şartnamesine konu edilmiştir.

İhale teminat bedeli:

İhaleye katılmak isteyen katılımcılar 370.000-TL (ÜçyüzyetmişbinTürkLirası) teminat bedelini Müflis Asya Katılım Bankası A.Ş.’nin FİBA BANK nezdindeki TR13 0010 3000 0000 0008 4786 69 IBAN hesabına nakit yatırmak veya aynı tutarda kesin ve süresiz teminat mektubu vermek zorundadır.

İhalenin yapılacağı yer, gün ve saat:

İhaleye ilişkin şartname 24.05.2022 tarihinden itibaren Müflis Asya Katılım Bankası A.Ş.’den temin edilebilecektir.
Şartnamede yer alan ihale katılım belgeleri 07.06.2022 tarih, saat 16:30’a kadar Müflis Banka’ya teminat ve şartname ile birlikte teslim edilecektir.

İhale 09.06.2022 tarihinde Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:8-10 Ümraniye/İstanbul adresinde saat 14:00’da başlayacaktır.
İhale adresinde değişiklik olması durumunda TMSF ve Müflis Asya Katılım Bankası A.Ş. web sitesinde güncel adres bilgileri ayrıca paylaşılacaktır.

Yapılan ihalede şartnamade belirtilen şartlar ile satış bedelinin ödemesine ilişkin şartları yerine getirmeyen katılımcının yatırmış olduğu başlangıç teminatı Müflis Asya Katılım Bankası A.Ş. İflas İdaresi tarafından irat olarak kaydedilecektir.
İhale ilanında herhangi bir noksan/hata olması halinde, ihale anındaki açıklama ve şartname hükümleri esas alınacaktır.
Gayrimenkulün satışına ilişkin oluşacak her türlü vergi, resim, harç ve masraflar alıcıya ait olacaktır.

Kaynak: www.egehaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu