27 Aralık 2022

Muğla’da korkunç olay: Uzman çavuş başından silahla vuruldu!


Muğla’da korkunç bir olay yaşandı. İki grup arasında çıkan tartışma kısa sürede silahlı kavgaya dönüştü. Çıkan silahlı kavga sonucunda uzman çavuş Süleyman G., başından vuruldu. Başından vurulan uzman çavuşun durumunun ciddi olduğu öğrenildi.

Korkunç olay, dün akşam saatlerinde Dalaman’ın Kayacık sahilinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, İsmail D., Aykut Ş, ve Ömer C. isimli şahıslar alkol aldığı sırada aralarında husumet bulunan Ahmet T. ve Uzman Çavuş Süleyman G. ile karşılaştı. İki grup arasındaki yaşanan tartışma kısa sürede kavgaya dönüşürken, İsmail D. belindeki silahı çıkartarak Ahmet T.’nin kafasına dayadı.

Tartışmaya karışanlar da silahlarını çıkardı. Yaşanan arbede de Aykut Ş.’nin silahından çıkan mermilerden bir tanesi Uzman Çavuş Süleyman G.’nin kafasına isabet ederken İsmail D., Aykut Ş, ve Ömer C. olay yerinden kaçtı.

DURUMU AĞIR

İhbar üzerine 112 Sağlık Ekipleri tarafından olay yerinde ilk müdahalesi yapılan Uzman Çavuş Süleyman G. hastanede yoğun bakım servisine kaldırıldı. İzni nedeniyle Dalaman’a geldiği öğrenilen Uzman Çavuş’un durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Olayın ardından kaçan 3 zanlının bugün teslim oldukları öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak: www.egehaber.com